NYC with H&M I.

Môj prvý krát za Atlantikom a hneď v NYC. Mega som sa tešila, že tam môžem ísť s H&M sa pozrieť na Balmain x H&M fashion show. Článok s prehliadkou už bol tu a nájdete v ňom aj všetky dojmy z prehliadky.
——>>>

Leteli sme ráno z Prahy a do NYC sme prišli poobede. Let bol skvelý a ušiel mi ani som sa nenazdala. Pozrela som si dva skvelé filmy (Big Hero 6 a 10 things I hate about you). Keď sme doleteli, všetko bolo tak strašne krásne, svietilo slnko a milujem ako sa svetlo odrážalo od okien všetkých krásnych budov tam. MAGIC! 
Zložili sme sa na hoteli a trošku sme odpočívali. Kateřina (PR pre H&M ČR) zatiaľ šla obhliadnuť lokáciu, kde sa to celé dialo. Podvečer sme sa vybrali na večeru do centra, našli sme super kórejskú reštauráciu z ktorej sa večer stáva karaoke bar, ktorý sme samozrejme hneď vyskúšali. Čo bol fakt ten najlepší nápad!!! Dokonca mi to aj celkom šlo :D. 
Na druhý deň ráno som sa zobudila vďaka jetlagu už pred svitaním. V telke dávali LOSER, film, ktorý som si už dlho chcela pozrieť hah. Po raňajkách sme vyrazili na press stretnutie s Olivierom, ktorý nám povedal všetko o kolekcii a zodpovedal naše otázky. Mali sme aj šancu si ohmatať celú kolekciu, mňa teda najviac uchvátila obrovská zlatá schránka v budove… 
Ranné slnko bolo dokonalé! Trochu sme sa prešli a zamierili do obchodu & Other Stories, pretože sme dostali voucher na nákup ♥♥♥. Kúpila som si 2 úžasné tiene na oči! Potom sme zašli na obed do skvelého mexického vegan bistra, ktoré sme mali hneď za rohom hotela. Mňam! Poobede sme mali pauzu na prípravu na večer. Môj outfit na večer: kabelku a šaty z kolekcie Maison Martin Margiela with H&M (požičané od Martiny – ďakujem!), vestu od Mira Saba (mega vďaka!), náušnice z kolekcie Anna Della Russo for H&M a H&M topánky. Pred prehliadkou sme šli na večeru, ktorá bola skvelá! Keď sme prišli na miesto prehliadky, bolo tam už hrozne moc ľudí a najviac vtipné bolo, že tam neboli normálne splachovacie záchody, ale len TOITOIky. Tak si predstavte všetkých fancy ľudí v krátkych trblietavých mini šatách, ktorí sa tam stretávali. Super bizarné! Pred, počas a po prehliadke hrala super hudba…niečo, čo by som aj ja zahrala na párty. Prehliadka bola skvelá ako som už písala tu. Po nej zahrali Backstreet Boys štyri pesničky…dokonca bol aj premet! Potom už sme len tancovali, alebo pozorovali super tanečníkov. 
Pred polnocou sme sa vybrali na hotel, samozrejme sme chceli ešte na karaoke, pár cudzích ľudí, ktorí postávali pred budovou som oslovila, ale nikto nebol tak nadšený. Pred hotel sme stihli ešte fotošút s odpadkami a Káťa ma trýznila, keď postláčala všetky gombíky na výťahu a mne sa chcelo hrozne cikať, ale ako vidno (na fotke), moc mi to nevadilo a mala som mega záchvat smiechu. 
Moja noc ale neskončila, ale to sa dozviete až v ďalšom článku! 

P.S.: Na instagrame môžte sledovať #paunyc.


dress & bag Maison Martin Margiela with H&M, vest by Miro Sabo
earrings Anna Della Russo for H&M, H&M heels

ph.: me & Kateřina
facebook / bloglovin / instagram @paulinemma

Leave a commentMichaela Procházková

4 years ago

krásné fotky! <3

sarushef

4 years ago

hned bych jela taky, ach!

Anonymous

4 years ago

To je Francisco Lachowski? 😮

Anonymous

4 years ago

Videla si?? A citis se v pohode spolupracovat s takovou firmou? Jen by me zajimal tvuj nazor a jestli si videla uz tento film. Diky!

https://www.youtube.com/watch?v=OaGp5_Sfbss

Ding Lany

4 years ago

This comment has been removed by a blog administrator.

TAMI

4 years ago

Oooooooh, skvele fotky! Hrozne rada by som navštívila NYC a ak je tam naozaj taká atmosféra aká vyžaruje z tvojich fotiek tak sro krát radšej! A vieš ako závidím tú fotku s Franciscom? ajajaaaj. Mimochodom je to celé fakt super, fascinuje ma kam si sa vďaka blogu dostala, držím palce do budúcnosti Pau 🙂 Inšpiruješ ma
!

Tatiana

4 years ago

Super! Hlavne ten Tvoj úsmev!

Pauline

4 years ago

Ahoj,
nevidela som ešte, pozriem.
🙂

Pauline

4 years ago

ánoáno!

Pauline

4 years ago

JE a ešte lepšia fakt!
Skvelá atmosféra, krásne svetlo, všetci vyzerajú šťastne a to ťa robí šťastnou :))
ďakujem moc!!!!

Ding Lany

4 years ago

This comment has been removed by a blog administrator.

Pauline

4 years ago

Ďakujem Vám <3

Anonymous

4 years ago

A vy jste se jen tak střetli a vyfotili? 😮 krasa

MY MAGIC FASHION

4 years ago

Nejlepší! Tvoje fotky miluju a NYC musí být fakt kouzelné město))

Gege Dai

4 years ago

风骚达哥

4 years ago

Copyright 2019 © Paulinemma

ruzenka