NYC with H&M IV.

Po prvej noci na AirBnB s mačkou, ktorá sa narodila bez chvosta (najväčší ťutíček), sme sa rozhodli, že pôjdeme na pláž a pozrieť sa na oceán. Cesta tam trvala snáď milión rokov, aj som si pospala v metre :D…

Na posledných zastávkach už  metre nikto nebol, tak sme si trošku s Janom pocvičili hah. Kúpili sme si obed a spravili si piknik na pláži. Počasie bolo neskutočne super, slnko svietilo, lietadlá sa premávali po oblohe a my sme zbierali mušle…po chvíli napadlo Jana, že sa pôjde okúpať, čo bolo podľa mňa úplne crazy, pretože voda mala snáď 5 stupňov. Ale dal to! Aj si zaplával. Na ceste naspäť sme si na stanici pozerali policajné letáčiky, po chvíli k nám pristúpil policajt a dal sa s nami do reči. Zistili sme, že pred pár mesiacmi navštívil Česko! Najviac vtipné. Za odmenu nám ukázal policajnú stanicu a zamkol nás v cele :D. Proste skvelý deň! 
top by Jakub Polanka, H&M jeans, Adidas sneakers, 
Komono sunglasses from Freshlabels, Matt&Nat bag from ZOOT
ph.: me & Kateřina

facebook / bloglovin / instagram @paulinemma

Leave a commentAdéla S.

4 years ago

To jsou táááák suprové fotky! Já i to záviděla už na insta, pak mi o tom vyprávěla Káťa a teď závidím zas 😀 Krásný a moc se mi líbí ta džínovina.

Sarah

4 years ago

lol @ the skeleton in the yard 😉

Anonymous

4 years ago

super clanek a krasne fotky 🙂

Tara P

4 years ago

Haha animácia super – trošku pohybu nezaškodí. Veľmi sa mi páči ten to s kadiaľ je ak sa smiem spýtať ? 🙂

Anonymous

4 years ago

Zhenhong Bao

4 years ago

Gege Dai

4 years ago

风骚达哥

4 years ago

Gege Dai

3 years ago

Copyright 2019 © Paulinemma

ruzenka