Weekend Getaway: Nad Popelkou

Pred Vianocami sme sa rozhodli, že pôjdeme na predvianočný výlet na chatu. Marián vybral super chatu pre 11 ľudí, ktorú odporúčam všetkými desiatimi – Chalupu Nad Popelkou. Bola tam vianočná výzdoba, piecka, čakala na nás štrúdla a kapustnica a bolo to tam najútulnejšie na svete. Je tam aj bazén, takže v lete využijeme, keď tam pôjdeme zas…

Možno ste si všimli na mojom instagrame, ako sme tam pozerali Sám doma v NYC (áno áno doniesli sme si projektor) a ako som mala ešte jet lag z Číny, nevedela spať a fotila spiacu Anežku. Ďalšiu noc sme pozerali Blades of Glory a na raňajky mali najlepšie vajíčka od Zuzkinho Davida podľa receptu Café Savoy.
 
Išli sme sa prejsť po okolí hradu Kost, dali sme si obed v rytierskej izbe, zažili najružovejší západ slnka a po zotmení nasledovala dráma “DRON”, pretože sa zasekol na strome, ktorý mal viac ako 4m… Po neskutočne bláznivých nápadoch ako ho dať dole (hasiči, rebrík, lano…), nakoniec zvíťazil stromolezec, ktorý ho následovný deň ráno šiel vyslobodiť. 

Happy End!

Leave a commentCopyright 2019 © Paulinemma

ruzenka